Jesień sama w sobie bywa uciążliwą porą roku. Z jednej strony kojarzymy ją z kolorowymi liśćmi i złotymi drzewami, a z drugiej strony widzimy deszcz i czujemy chłód. Kiedy znacznie szybciej zachodzi słońce i nastaje wieczór, godziny zaczynają się wydłużać, a my czasami nie wiemy, co zrobić z czasem. W głowie zaczyna pojawiać się pytanie, jak wykorzystać jesienne wieczory? Jak spędzić je kreatywnie i rozsądnie? Zachęcamy Was do tego, by nie przespać jesieni. Ten czas może być bowiem znakomicie wykorzystany. Aby Was do tego przekonać, przygotowaliśmy 5 pomysłów na jesienny wieczór. Możecie się nimi zainspirować i wykorzystać ten czas najlepiej, jak tylko potraficie.

5 pomysłów na jesienny wieczór

1. Oglądanie filmów i seriali

Jesienne wieczory to doskonała okazja do zrobienia sobie serialowego bądź filmowego seansu. Czas ten może się okazać niezwykle przyjemny. Dodatkowo można go połączyć ze spotkaniem ze znajomymi. Miska popcornu i gorąca czekolada z piankami będą tworzyły atmosferę ciepłego i miłego wieczoru. Przy okazji można nadrobić zaległości z ostatnich miesięcy i obejrzeć nowości, które niedawno były grane w kinach.

jesienny wieczor film serial

2. Gry i quizy ze znajomymi

Jesień to również idealny czas na spotkania ze znajomymi. Można wybrać się do restauracji, ale wieczory w tę porę roku zdecydowanie lepiej spędza się w domu. Zaproś więc bliskie Ci osoby do siebie i zorganizuj ciekawe atrakcje. Oprócz pysznych przekąsek i aromatycznych napojów, zaopatrz się w gry planszowe i quizy, które urozmaicą wieczór. Taki sposób na spędzenie czasu umożliwia lepsze poznanie się, zbliżenie do siebie, a przede wszystkim znakomitą zabawę. Wypróbuj ten pomysł na spotkanie ze znajomymi w jesienny wieczór, a z pewnością będziesz chciała częściej się tak bawić.

jesienny wieczor gra

3. Z książką i z herbatą

Jednak nie wszystkie wolne chwile jesienią chcemy przeznaczać na spędzanie czasu z najbliższymi. Ta pora roku sprzyja refleksjom i kontemplacji. Warto zatem zadbać o to, by skupić się w tym okresie na sobie. Bogacenie samego siebie i poszerzanie swojej wiedzy umożliwia czytanie nowych książek z interesujących Cię tematów. Wieczór z książką i herbatą należy jesienią do jednych z najbardziej przyjemnych. Załóż ciepły sweter i wygodnie rozsiądź się w fotelu, aby oddać się lekturze.

jesienny wieczor ksiazka

4. Modowe wariacje

Jesień może być także sprzyjającym czasem dla osób, które lubią modowe wariacje. To właśnie w tym okresie można tworzyć ciekawe stylizacje. Oryginalne połączenia ubrań i kolorów mogą tworzyć niezwykłe całości. To w tę porę roku miłośniczki mody najchętniej sięgają po kapelusze. Wykończeniem wielu zestawów są również szale i apaszki, które można łączyć z różnymi ubraniami.

jesienny wieczor zakupy

5. Babski wieczór

W żadną porę roku nie ma tylu okazji do zorganizowania babskiego wieczoru. To idealny czas na rozmowy o kobiecych sprawach. Jesienią możesz nadrobić zaległości ze swoimi przyjaciółkami, więc korzystaj, ile tylko możesz.

jesienny wieczor babski

A jeżeli nasz pomysł na spędzenie jesiennego wieczoru w babskim gronie Wam się spodobał, koniecznie zastanówcie się, jak najlepiej byłoby go zorganizować. Pamiętajcie o tym, co kobiety lubią najbardziej. Z całą pewnością są to plotki, moda i kosmetyki. Dlatego też doskonałym pomysłem jest spędzenie babskiego wieczoru na zabiegach kosmetycznych. Waszą inspiracją może być filmik zatytułowany: SPOSOBY NA BABSKI WIECZÓR | DOMOWE SPA – ROZDANIE !!!, który znajdziecie na kanale Olciiak.

 

A Wy, w jaki sposób spędzacie jesienne wieczory? 🙂 Który z naszych pomysłów spodobał Wam się najbardziej? 🙂

Podobne artykuły

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie nikomu udostępniony. Required fields are marked *