• Producent: Beliani
  • Kategoria: Dekoracje sali weselnej

Latające latarnie wywodzą się z obszaru azjatyckiego i znane są też jako lampiony szczęścia, latarnie Kongminga oraz lampiony Budda. Ich popularność rośnie już od wielu lat, gdyż stanowią rewelacyjne dopełnienie każdej imprezy i pozwalają na celebrowanie ważnych, a także romantycznych momentów naszego życia.

zestaw 10 sztuk białych lampionów pasuje do natychmiastowego wykorzystania, a każdy z nich składa się z bezzapachowej bawełnianej świecy i ognioodpornego papieru ryżowego. Co więcej, każdy z nich można opisać życzeniami a po rozpaleniu wypuścić, żeby uniosły się w górę i przeniosły zapisane na nich marzenia do nieba.

Przed rozpaleniem płomienia należy upewnić się czy papier latarni został kompletnie rozwarty. Zaraz po zapaleniu świeczki balon napełnia się gorącym powietrzem, a po upływie mniej więcej 2 minut zaczyna wznosić się ku górze.

dzięki temu,wytworzono ją z cienkiego, białego papieru ryżowego jej światło jest wyjątkowo jasne. Dodatkowo, jej wysokość (95 cm) i górna średnica (53 cm) sprawiają, że jest ona stanowczo prawidłowo widoczna nocą.

Świeca pali się poprzez ok. 10-15 min, a kiedy ulegnie spaleniu, lampion opada na ziemię. Ponieważ latarnie szczęścia nie posiadają żadnych drutów, są bezpieczne dla zwierząt. Natomiast papier ryżowy jest biodegradowalny i przychylny dla środowiska.

Ciesz się każdą niezapomnianą chwilą jak i zapierającym dech w piersiach widokiem unoszących się lampionów na tle wieczornego nieba!

Podobne produkty w kategorii Dekoracje sali weselnej

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać